Grafika na ścianę

Szkło z nadrukiem to szkło pojedyncze z folią.
Swoją żywotnością nie odbiega od laminatów a kolory nie płowieją pod wpływem słońca. Charakteryzuje się dużą odpornością na zmywanie, nie ma możliwości odklejenia. Wydruk na szkle w połączeniu z odpowiednim oświetleniem nadaje niepowtarzalny efekt Jest to idealne rozwiązanie z doskonałą jakością wydruku, która nie odbiega od jakości HD.
Szkło nawet po kilku latach wygląda jak nowe, nie blaknie, nie starzeje się. Idealnie prosta, płaska i twarda powierzchnia jest łatwa utrzymaniu czystości. Dlatego też obecnie najczęściej szyby montuje się w kuchniach w przestrzeni nad blatami.

Proponowany produkt składa się ze szkła bezbarwnego grubości najczęściej 4mm, odpowiednich foli PCV zadrukowanych cyfrowo UV i złączonych ze szkłem w sposób trwały laminatorem( folią bezpieczną ) w temperaturze 110 stopni Celsiusza.
W przeciwieństwie do technologii druku w nanotechnologii, uzyskujemy całkowitą nieprzejrzystość, przy zachowaniu najwyższej rozdzielczości.
Nie ma konieczności podnosić ceny produktu – wybierając szkło laminowane wielowarstwowe, jeżeli produkt jest wklejany i istotna jest jego waga.
Możliwe jest również wykonanie nadruku ze szkłem hartowanym.

Grafikę kupujemy w serwisie Fotolia i przygotowujemy projekty szkła.