Kontakt Producent Mebli Kuchennych Kraków i Okolice

ZADZWOŃ UMÓW SIĘ NA POMIAR, WYCENĘ.

Producent Mebli Kuchennych “DM KUCHNIE”

Tel: 512-585-275

biuro@nowoczesnekuchnie.com.pl

97-500 Radomsko
ul. Ładna 41

Działamy na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, ceny producenta.

 

Projekt komputerowy 3D bezpośrednio w domu klienta w trakcie pomiarów

Wykonujemy pomiar w domu klienta a następnie projekt komputerowy w programie CAD Kuchnie, wycenę mebli. Na pomiar przyjeżdżamy z próbnikami : frontów, płyt (boków mebli), blatów roboczych, wszystkiego rodzaju uchwytów, katalogami koszów Cargo, szkła, Lacobel do szaf wnękowych oraz katalogami mebli. Zapewniamy profesjonalny montaż mebli oraz transport.

Meble Kuchenne Kraków Na Zamówienie Małopolska i Okolice

Mała kuchna na wymiar w Krakówie?
Wybór mebli kuchennych poleca się zwłaszcza tym, którzy do dyspozycji mają niewielką przestrzeń pełną wnęk i nierówności, do których bardzo trudno znaleźć praktyczne meble. Skupiamy uwagę na każdym najmniejszym szczególe procesu produkcyjnego, wierząc, że suma rzeczy małych stanowi rzecz wielką.
Meble kuchenne Małopolska dopasowane do Ciebie
Oferujemy duży wybór dodatków do mebli kuchennych takich jak mechanizmy samo-domykające, podnośniki hydrauliczne do szafek, kosze cargo, składane półki wewnętrzne itp. Dzięki temu nasze meble staną się dla Państwa wygodne, a korzystanie z nich codzienną przyjemnością. Oferujemy kompleksową usługę wykonania mebli kuchennych na wymiar
Wnętrze Twojej kuchni nie musi być nudne
Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że możemy samodzielnie zaprojektować swoją przestrzeń kuchenną. Kuchnia na wymiar umożliwia dopasowanie mebli do każdej wnęki oraz do metrażu, jaki ma kuchnia. Kuchnia na zamówienie zachwyca nie tylko swoim pięknem, ale również wieloma praktycznymi rozwiązaniami
Realizujemy meble na miarę potrzeb i oczekiwań
Zapewniamy Państwu profesjonalizm w wykonaniu wymarzonych mebli kuchennych na wymiar. Kompleksowo realizujemy usługi począwszy od wykonania pomiarów, projektu komputerowego po montaż. Współpracujemy z najlepszymi producentami akcesoriów meblowych, dzięki czemu każdy klient może liczyć na nowoczesne funkcjonalne meble nie tylko do mieszkania, ale również do biura, restauracji.