Nowoczesne Rozwiązania

Ceny Producena

15 lat na rynku

Doświadczenie

Meble Kuchenne Kraków

Ponad 2000 Realizacji

Galeria Realizacji

Kraków - Kuchnie na wymiar, Meble Kuchenne

Nowoczesne Meble Kuchenne Kraków

Produkcja mebli funkcjonalnych, z zastosowaniem najnowszych technologii.
Interesuje Cię estetyczne i funkcjonalne meble kuchenne? Jesteśmy po to, aby zrealizować Twoje potrzeby! To w kuchni tworzymy i spożywamy posiłki. Warto, aby było to miejsce maksymalnie komfortowe. Odpowiedni wystrój kuchni sprawi, że będziemy czuć się radośnie, a jedzenie będzie smakować jak nigdy dotąd! Czasem nawet najmniejsze detale mogą pobudzić nas do kreatywnego przygotowywania potraw
Meble do jadalni – dopełnienie kuchni na wymiar.
Dążymy do tego, by zaoferować naszym Klientom najlepszy towar w jak najlepszej cenie, a także gwarantujemy solidność oraz terminowe wykonanie mebli kuchennych Podobnie jak w przypadku mebli kuchennych, projekt zależy wyłącznie od Ciebie. Ze swojej strony udostępniamy Ci wszystkie nasze możliwości, z lakierowaniem na błysk, mat lub półmat włącznie.
Galeria zdjęć realizacji mebli kuchennych.
Nasze kuchnie na wymiar są indywidualne jak nasi klienci. Projektujemy i wykonujemy je tak by to właśnie u Nas znaleźli Państwo swoją kuchnie marzeń - całkowicie zgodną z Państwa gustem i osobistymi preferencjami.
Projektowanie, produkcja oraz montaż mebli na wymiar
Kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, koncentruje się w niej większość naszego życia. Z jednej strony przeznaczona jest ona jako pomieszczenie do przygotowywania posiłków, z drugiej strony bardzo często odbywają się w niej różnego rodzaju prace domowe. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowy asortyment oraz poszukujemy nowych rozwiązań – dzięki czemu udaje nam się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Czym się zajmujemy?
Opracowanie oferty handlowej wiąże się z zapotrzebowaniem rynku na różnorodne produkty, firma Oberski Meble posiada szeroką gamę oferowanych mebli na indywidualne zamówienie. Oferuje meble kuchenne, meble łazienkowe, garderoby, szafy oraz meble do sklepów. Tworzymy klasyczne, stylowe meble kuchenne oraz nowoczesne, niepowtarzalne aranżacje z uwzględnieniem najnowszych trendów w projektowaniu.
Usługi Stolarskie Oberski Meble
Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym klientom najwyższego poziomu jakości świadczonych usług z zakresu branży meblarskiej, a w szczególności mebli kuchennych i szaf wnękowych na wymiar. Meble wykonujemy w dowolnych kolorach, wymiarach i wzorach. Klient może wybierać z bogatego katalogu zdjęciowego, przedłożyć własny projekt do realizacji, lub przedstawić nam swoje oczekiwania, które my zamienimy w niepowtarzalne dzieło. Zapraszamy do współpracy !