Projekt komputerowy 3D bezpośrednio w domu klienta w trakcie pomiarów

Wykonujemy pomiar w domu klienta a następnie projekt komputerowy w programie CAD Kuchnie, wycenę mebli. Na pomiar przyjeżdżamy z próbnikami : frontów, płyt (boków mebli), blatów roboczych, wszystkiego rodzaju uchwytów, katalogami koszów Cargo, szkła, Lacobel do szaf wnękowych oraz katalogami mebli. Zapewniamy profesjonalny montaż mebli oraz transport.

Kraków - Kuchnie na wymiar, Meble Kuchenne

Meble kuchenne na wymiar galeria zdjęć

Funkcjonalne meble kuchenne
Interesuje Cię estetyczne i funkcjonalne meble kuchenne? Jesteśmy po to, aby zrealizować Twoje potrzeby! To w kuchni tworzymy i spożywamy posiłki. Warto, aby było to miejsce maksymalnie komfortowe. Odpowiedni wystrój kuchni sprawi, że będziemy czuć się radośnie, a jedzenie będzie smakować jak nigdy dotąd! Czasem nawet najmniejsze detale mogą pobudzić nas do kreatywnego przygotowywania potraw
Meble do jadalni – dopełnienie kuchni na wymiar.
Dążymy do tego, by zaoferować naszym Klientom najlepszy towar w jak najlepszej cenie, a także gwarantujemy solidność oraz terminowe wykonanie mebli kuchennych Podobnie jak w przypadku mebli kuchennych, projekt zależy wyłącznie od Ciebie. Ze swojej strony udostępniamy Ci wszystkie nasze możliwości, z lakierowaniem na błysk, mat lub półmat włącznie.
Galeria zdjęć realizacji mebli kuchennych.
Nasze kuchnie na wymiar są indywidualne jak nasi klienci. Projektujemy i wykonujemy je tak by to właśnie u Nas znaleźli Państwo swoją kuchnie marzeń - całkowicie zgodną z Państwa gustem i osobistymi preferencjami.
Projektowanie, realizacja mebli na wymiar
Kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, koncentruje się w niej większość naszego życia. Z jednej strony przeznaczona jest ona jako pomieszczenie do przygotowywania posiłków, z drugiej strony bardzo często odbywają się w niej różnego rodzaju prace domowe. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowy asortyment oraz poszukujemy nowych rozwiązań – dzięki czemu udaje nam się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Czym się zajmujemy?
Opracowanie oferty handlowej wiąże się z zapotrzebowaniem rynku na różnorodne produkty, firma Oberski Meble posiada szeroką gamę oferowanych mebli na indywidualne zamówienie. Oferuje meble kuchenne, meble łazienkowe, garderoby, szafy oraz meble do sklepów. Tworzymy klasyczne, stylowe meble kuchenne oraz nowoczesne, niepowtarzalne aranżacje z uwzględnieniem najnowszych trendów w projektowaniu.
Usługi Stolarskie Kraków
Naszą misją jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym klientom najwyższego poziomu jakości świadczonych usług z zakresu branży meblarskiej, a w szczególności mebli kuchennych i szaf wnękowych na wymiar. Meble wykonujemy w dowolnych kolorach, wymiarach i wzorach. Klient może wybierać z bogatego katalogu zdjęciowego, przedłożyć własny projekt do realizacji, lub przedstawić nam swoje oczekiwania, które my zamienimy w niepowtarzalne dzieło. Zapraszamy do współpracy !
Wycena Online Kuchni Na Wymiar
Łatwo oszacuj koszt swojej nowej kuchni za pomocą naszego kalkulatora. Wycena mebli kuchennych przez internet. Oferując wycenę mebli online, chcieliśmy maksymalnie uprościć procedurę szacowania kosztów wykonania zabudowy kuchennej. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu szybko otrzymasz informację o tym, ile będzie kosztowała realizacja Twojego zlecenia.

Najczęściej zadawane pytania

Jak obliczyć cenę mebli kuchennych na wymiar?

Nasz kalkulator online umożliwiający wycenę mebli kuchennych, aby skorzystać z wyceny kuchni na wymiar online, musisz posiadać wymiary pomieszczenia, wybrać z czego mają być wykonane fronty, korpus, blaty. Jakie zastosować akcesoria do szuflad i drzwi. Wybrać rodzaj uchwytów, w około 5 minut poznasz cenę mebli kuchennych.

Ile trwa realizacja kuchni na wymiar?

Czas realizacji zamówienia wynosi od 4 do 6 tygodni, zależy w głównej mierze od rodzaju frontów. Dokładamy wszelkich starań, żeby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione meble.

Nie jestem z Krakowa, czy mogę zamówić u was meble?

Tak. Odbiorcami naszych mebli są klienci z woj. Mazowieckiego, śląskiego, małopolskiego. W przypadku klientów z innych regionów, warunki należy uzgodnić indywidualnie.

Masz pytania? Zadzwoń

Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, zapraszam do kontaktu. Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę i odpowiem na wszystkie pytania. Obsługujemy klientów z Krakowa oraz okolic miasta. Tel: 512-585-275

Czy wykonujecie również inne meble na wymiar?

Naszą specjalizacją są kuchnie na wymiar, jednak możemy wykonać również meble meble pokojowe szafy wnękowe i garderoby meble do łazienki,